Національно-патриотичне виховання

Патріотизм є системоутворюючим поняттям національної свідомості і самосвідомості народу, яка відображається у любові до України, нації та віри в краще майбутнє суспільства, знанні історії та надбань народу, гордості та відданості своїй державі. Це багатоаспектне явище, яке і є складною системою властивостей і характеристик. Ось чому патріотичне виховання покоління, що підростає,  є однією з важливих завдань сучасної освіти.

Мета: підтримка розвитку комплексного патріотичного виховання, освіти та просвітницької діяльності учнівської молоді на основі збереження та примноження культурної спадщини Батьківщини,  відродження традиційних моральних цінностей.   

Військово-патріотичне виховання – пріоритетна складова патріотичного виховання молоді. Саме військово-патріотичне виховання повинне формувати у молодої особи готовність до захисту Вітчизни. Його зміст визначається національними інтересами України і покликаний забезпечити активну участь громадян у збереженні її безпеки від зовнішньої загрози. Надзвичайно важливий внесок у військово-патріотичне виховання молоді вносять представники ЗСУ.                              Кращим прикладом цього є бійці 92-ї окремої штурмової бригади імені кошового отамана Івана Сірка. Вони  з перших днів повномасштабного російського вторгнення обороняли Харків, зайняли оборону вздовж кільцевої дороги та відбивали ворога. Вони дають бій не тому що народились для війни, а тому, що вірять: дух і воля українців – незламні!                                                                    Вишукуючи противника, наші козаки «мінусують» його безпосередньо у норах та бліндажах. Хочеш разом з ними нищити орду – доєднуйся! Телефонуй та заповнюй анкету!  https://docs.google.com/…/1FAIpQLSc8w3RfCjw…/viewform…                                                        Співбесіда та можливість вибрати напрямок, максимально наближений до твоїх навичок та побажань!                                                                                                                                                                   Телефони для довідок:       +38099 68 09 365;   +38096 92 92 922

Задачі:

  • Формування духовно багатого, соціально активного громадянина;
  • Формування патріотичної свідомості, моральних та етичних орієнтирів;
  • Розкриття розуміння істинного значення демократичних цінностей;
  • Підвищення престижу військової служби у лавах збройних сил України.
  • Зниження негативних звичок учнів засобами системи патріотичного виховання.
  • Зниження негативних звичок учнів засобами системи патріотичного  виховання.

Слів подяки ніколи не буває багато. Ми знову й знову дякуємо всім учасникам освітнього процесу, які долучаються до акції “Від серця до серця” — марафону вдячності тим, хто щодня надзвичайно високою ціною наближає довгоочікуваний мир, рятує наші життя та домівки, бореться за теперішнє та майбутнє на всіх фронтах, кордонах і в тилу.

В період з 01 квітня по 30 квітня в ЦПТО № 1 м. Харкова проходила благодійна акція «Від серця до серця», під час якої тривав збір коштів  з подальшою їх передачею для потреб Збройних сил України.

Збір був організований заступником директора з виховної роботи Ларисою Силаічевою за підтримки в. о. директора Володимира Воробйова і заступника директора з навчально-виробничої роботи Оксани Чопової. До акції долучилися майже всі співробітники закладу і учні.  Дякуємо кожному, хто долучився до акції!

Віримо у перемогу, наближаємо її кожного дня, усі разом!

ЗавершинськаВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ФАШИЗМУ

Відзначення Міжнародного дня пам’яті жертв фашизму започатковано у 1962 році саме у вересні (друга неділя), тому що на цей місяць припадають дві пов’язані з Другою світовою війною дати – день її початку і її повного завершення.   День пам’яті жертв фашизму – це День пам’яті десятків мільйонів людей, які загинули в Другій світовій війні: мільйонів солдатів, яких фашистські лідери зіштовхнули один з одним, але ще більше – мирних жителів, які гинули під бомбами, від хвороб та від голоду.  У нашому закладі протягом вересня щорічно серед здобувачів освіти ЦПТО № 1 м. Харкова проводиться просвітницька та виховна робота, присвячена річниці закінчення Другої світової війни.  Головна мета вшанування Дня пам’яті жертв фашизму – це поширення правдивої інформації про фашизм як  ідеологію та популяризація заходів щодо постійної боротьби з можливим  відродженням фашизму. Гасло Дня пам’яті жертв фашизму – «Об’єднатися, щоб протистояти екстремізму».  P1070861Просвітницька робота серед здобувачів освіти Центру також спрямовується на вшанування пам’яті жертв фашизму, протидії його реваншу.

Проведення екскурсій в музеї сприяє підняттю патріотичного духу здобувачів освіти, вихованню в них моральних якостей, підвищує інтерес до героїчного минулого України, формує загальнолюдські цінності, спонукає молодь самовіддано любити рідну землю.

 

Пов`язані зображення: