Гуртки

Система гурткової роботи  – це організаційний центр цілого ряду позакласних заходів, пошук творчої молоді, втілення в життя задумів і мрій.  

ГУРТОК НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ УЧНІВ 

Патріотизм є системоутворюючим поняттям національної свідомості і самосвідомості народу, яка відображається у любові до України, нації та віри в краще майбутнє суспільства, знанні історії та надбань народу, гордості та відданості своїй державі. Це багатоаспектне явище, яке і є складною системою властивостей і характеристик. Ось чому патріотичне вихованняпокоління, що підростає,  є однією з важливих завдань сучасної освіти.

Мета: підтримка розвитку комплексного патріотичного виховання, освіти та просвітницької діяльності учнівської молоді на основі збереження та примноження культурної спадщини Батьківщини, району, відродження традиційних моральних цінностей.

Задачі:

  • Формування духовно багатого, соціально активного громадянина;
  • Формування патріотичної свідомості, моральних та етичних орієнтирів;
  • Розкриття розуміння істинного значення демократичних цінностей;
  • Підвищення престижу військової служби у лавах збройних сил України.
  • Зниження негативних звичок учнів засобами системи патріотичного виховання.
  • Зниження негативних звичок учнів засобами системи патріотичного  виховання.

ЗавершинськаВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ФАШИЗМУ

Відзначення Міжнародного дня пам’яті жертв фашизму започатковано у 1962 році саме у вересні (друга неділя), тому що на цей місяць припадають дві пов’язані з Другою світовою війною дати – день її початку і її повного завершення.   День пам’яті жертв фашизму – це День пам’яті десятків мільйонів людей, які загинули в Другій світовій війні: мільйонів солдатів, яких фашистські лідери зіштовхнули один з одним, але ще більше – мирних жителів, які гинули під бомбами, від хвороб та від голоду.  У нашому закладі протягом вересня щорічно серед здобувачів освіти ЦПТО № 1 м. Харкова проводиться просвітницька та виховна робота, присвячена річниці закінчення Другої світової війни.  Головна мета вшанування Дня пам’яті жертв фашизму – це поширення правдивої інформації про фашизм як  ідеологію та популяризація заходів щодо постійної боротьби з можливим  відродженням фашизму. Гасло Дня пам’яті жертв фашизму – «Об’єднатися, щоб протистояти екстремізму».  P1070861Просвітницька робота серед здобувачів освіти Центру також спрямовується на вшанування пам’яті жертв фашизму, протидії його реваншу.

Проведення екскурсій сприяє підняттю патріотичного духу здобувачів освіти, вихованню в них моральних якостей, підвищує інтерес до героїчного минулого України, формує загальнолюдські цінності, спонукає молодь самовіддано любити рідну землю.

Військово-патріотичне виховання
учнівської молоді в ЦПТО № 1 м. Харкова

До річниці виведення військ з Республіки Афганістан

Історія не забувається, доки жива пам’ять тих, хто на власні очі бачив страхіття війни на землі Афганістану, хто втратив рідних, коханих людей.  З метою залучення молодого покоління до вивчення та збереження історичної спадщини нашого народу, вихователя молоді на прикладах героїчного минулого щорічно проводяться різноманітні заходи.

Екскурсії для здобувачів освіти до музеїв бойової слави, виставка матеріалів «Афганський біль в нашій пам’яті». Круглий стіл «Афганістан: люди, події, долі».  З болем і сумом згадуємо випускників нашого Центру – Андрія Яроша, Олександра Бабенко, Павла Ющенка,  які загинули на землі Афганістану.

Патриот1патриот2

Пов`язані зображення: