Психологічні поради

Громадська організації «Безбар’єрність» що є виконавчим партнером зі створення Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» в межах  ініціативи Олени Зеленської розробило ряд візуальних та аудіовізуальних матеріалів. Ці матеріали покликані навчити українців піклуватися про своє психічне здоров’я. Міністерство культури та інформаційної політики України надає вам наступні матеріали:

Психологічний супровід учнівської молоді сприяє саморозвитку, самовихованню учнів, досягненню згоди із самим собою, гармонії з оточенням, керуванню своїми емоціями та поведінкою, сприяє пізнанню себе, розуміння інших, самодопомоги. Психологічний практикум: ”Розвиваємо мислення”, “Вивчаємо свій інтелект”, ”Гармонія життя”, “Я і мої здібності”, “В здоровому тілі – здоровий дух”, рефлексивний  тренінг-підсумок “Я – це  Я. І це чудово!” дає змогу відчути результативність напруженої роботи з підлітками: вони не залишаються байдужими, вони стають кращими.

Основні принципи супроводу:

  • безперервність супроводу на всіх етапах розвитку до вирішення проблеми;
  • мультидисциплінарність супроводу – узгоджена робота “команди”;
  • супровід – єдина система методів;
  • індивідуальність супровіду учнівської молоді;
  • системність супроводу, що спрямована на профілактику чи корекцію проблеми, характерної не для індивідууму, а для системи в цілому «Підлітки  –    Психолог  – Педагоги – Батьки»;
  • психологічний супровід розглядає стан здоров’я підлітків як вихідну позицію у вирішенні решти проблем розвитку;
  • співдружність з  соціальним педагогом, вихователем, майстром, класним керівником  і  спрямованість на  вивчення причин, що породили  проблему і  організацію  комплексної психолого-педагогічної і  медико-соціальної допомоги.

«Людина повинна пройти шлях не тільки соціально-культурного розвитку, але й виховати в собі якості, які дозволять їй активно орієнтуватися в системі соціальних цінностей суспільства, шукаючи для себе свій неповторний  та індивідуальний шлях розвитку.»                             

Л.Виготський.

5

    

 

ПСИХОЛОГІЧНІ ПОРАДИ УЧНЯМ

ПСИХОЛОГІЧНІ ПОРАДИ БАТЬКАМ

ПОРАДИ ВИКЛАДАЧАМ ДЛЯ ПОКРАЩЕННЯ НАСТРОЮ

Пов`язані зображення: