ЦПТО № 1 м. Харкова взяв участь у першому за час війни фестивалі професій «Проф-fest», який відбувся у Харкові 28 березня в укритті одного з навчальних закладів. Серед 13 закладів професійно-технічної освіти міста наш заклад теж демонстрував учням випускних класів шкіл свої можливості, потенціал і які професії можна набути в ЦПТО № 1 м. Харкова.
Майбутні кухарі, кондитери, слюсарі з ремонту колісних транспортних засобів та інші здобувачі професійно-технічної освіти показали свою майстерність. Відвідувачам можна було навіть спробувати свої сили у виконанні трудових прийомів.
Міський голова Ігор Терехов взяв участь у заході. Він зазначив, що через війну попит на робітничі професії значно зріс. За словами мера, для відновлення зруйнованої інфраструктури, доріг, комунікацій та житла Харків потребує ще більшої кількості кваліфікованих фахівців.
![]() |
![]() |
За сумлінну і плідну працю та розвиток професійно-технічної освіти м.Харкова Ігор Терехов вручив Подяки міського голови співробітникам закладів професійно-технічної освіти міста.