Профорієнтаційна робота

Немає професій з великим майбутнім, але є професіонал з великим майбутнім.

(Д. Сейерз).

Профорієнтаційний челлендж “Building You Future”

З метою якісної підготовки до проведення Тижня професійної освіти в Україні у рамках Європейського року навичок 2023, оголошеного в Європейському Союзі, підвищення престижу робітничих професій, сприяння свідомому вибору професійного шляху молоддю, урізноманітнення методів профорієнтаційної роботи ЦПТО № 1 м. Харкова взяв участь в обласному профорієнтаційному челленджі відеороликів «Building Your Future».

Вибір професії — один з головних життєвих виборів, який здійснює людина в юному віці. Він має значення як для самої людини, так і для суспільства. Вибір професії – це по суті вибір життєвого шляху, вибір долі. Від вибору професії до душі у великій мірі залежить задоволення людини своєю долею, її щастя. 

 Заходи з профорієнтаційної роботи

Педагогічний колектив ЦПТО № 1м. Харкова продовжує профорієнтаційну  роботу серед шкіл Харкова і Харківської області. Робота проводиться у дистанційному режимі на платформі ZOOM.

Під час зустрічі наші майстри та викладачі познайомили учасників заходу з Центром професійно-технічної освіти №1 м. Харкова, з переліком спеціальностей, за якими здійснюється підготовка майбутніх фахівців. 

Робота з батьками

32Робота з батьками учнів 9-х, 11-х класів по проведенню інформаційно-роз’яснювальних бесід щодо професій, за якими здійснюється підготовка робітничих кадрів в ЦПТО №1 м. Харкова.

Реклама ЦПТО № 1 м. Харкова 

23

В ЦПТО № 1 м.Харкова розроблений комплект агітаційного та рекламного матеріалу розрахований на учнівську молодь та їх батьків, в яких йдеться про престижні професії, які можна отримати в ЦПТО № 1 м. Харкова, які документи необхідні для вступу, де знаходиться приймальна комісія та часи її роботи. Інформація про навчальний заклад також розповсюджується через Засоби масової інформації — преса (газети, журнали, книги), радіо, телебачення.

Реклама та надання інформації через Інтернет та на сайті ЦПТО № 1 м. Харкова  24

Співпраця з роботодавцями 26

Для проходження виробничої практики та подальшого працевлаштування укладені договори з підприємствами міста та області.

Центр професійно-технічної освіти № 1 м. Харкова тісно співпрацює з багатьма підприємствами різної форми власності,  які оснащені сучасними обладнаннями, технікою і забезпечують оволодіння сучасними   методами і формами організації праці в   галузі їх майбутньої професії:

 ВАТ «Турбоатом», ВАТ „ХТЗ”, ДП завод «Електроважмаш», ДП „Завод імені Малишева”, ЗАТ КБ ПриватБанк, мережа супермаркетів та інші, з якими  укладено тристоронні угоди терміном на 5 років.

День Відкритих дверей

13 березня  2024 року в ЦПТО № 1 м. Харкова  в онлайн-форматі відбувся День відкритих дверей з учнями шкіл Індустріального району. Дякуємо всім, хто підключився і був весь час з нами на зв’язку. 

Незважаючи на дистанційний формат заходу, атмосфера під час події була надзвичайно теплою та приємною, а доповідачі – щирими та відкритими. 

У цій невимушеній атмосфері заступник директора з навчально-виховної роботи Лариса СИЛАЇЧЕВА презентувала  наш навчальний заклад. Вона акцентувала увагу присутніх на кадровому забезпеченні освітнього процесу, перевагах навчання у ЦПТО № 1 м. Харкова.

Надалі викладачі закладу Северин ЗОРИЦЬКИЙ та Лілія ЧАЙКА більш детально розповіли учасникам зустрічі про професії, за якими йде підготовка у ЦПТО № 1 м. Харкова, та дали змогу присутнім переглянути відеоматеріали про спеціальності, за якими здійснюється підготовка.

Правила прийому на навчання у 2024 році висвітлила викладач Наталія ЄРМАКОВА. Вона також  розповіла про сайт ЦПТО № 1 м. Харкова, де кожен може знайти потрібну інформацію та заповнити заяву на вступ, надати всі документи в електронній формі. У дружній атмосфері перед закінченням заходу вона провела з учнями вікторину «Знавець професій».

Надавши вступникам вичерпну інформацію щодо навчання в Центрі професійно-технічної освіти № 1  м. Харкова, ми сподіваємося, що вони зможуть остаточно переконатися у своєму виборі та надалі будуватимуть своє успішне професійне майбутнє разом з ЦПТО № 1 м. Харкова!

33

Ким би Ви не захотіли стати і ким би Ви не стали, ми Вам бажаємо, щоб Вам завжди хотілося йти на роботу.

І, звичайно, щоб увечері хотілося йти додому.

Нема професій з великим майбутнім, але є професіонали з великим майбутнім.

Пов`язані зображення: