Конкурси фахової майстерності

Конкурс фахової майстерності – це змагання, що має на меті виявити кращих із числа учасників

Рихальський Ігор з майстром ВН Дригою О.В.На базі Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості 21 листопада 2019 року проходив І етап конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine з компетенції «токарні роботи». Результати роботи оцінювало журі конкурсу, до складу якого ввійшли представники вищих навчальних закладів та провідних машинобудівних підприємств області. За 45 хвилин конкурсанти повинні були власноруч виготовити токарні вироби. Наш учень гр.. Н1-31 Рихальський Ігор на цьому конкурсі посів почесне ІІІ місце. Він був нагороджений Харківською обласною службою зайнятості подарунками, сертифікатом, дипломом та медаллю.

 

012 квітня 2015 року в обласному конкурсі фахової майстерності з професії «Оператор комп’ютерного набору», у якому брали  участь всі ПТНЗ Харківської області, наш учень Ситнік Владислав посів 3 місце.

Конкурс складався з двох турів: теоретичного та практичного. У теоретичному турі учні виконували завдання – комп’ютерний тест.

У практичному турі учасники конкурсу демонстрували свої навички й уміння у створенні та оформленні текстового документа, електронних таблиць, діаграм, презентацій

1Кращим досягненням 2013-2014 навчального року  є  перемога учениці гр..ОБ-1 Аліни Маркової у конкурсу фахової майстерності серед учнів 2професійно-технічних навчальних закладів Харківської області з професії «Оператор комп’ютерного набору».

3

 

Конкурс фахової майстерностіз професії «Токар» в 2013 році проходив на базі нашого навчального закладу.  Метою конкурсу було  виявлення обдарованих учнів, підвищення їх професійної майстерності та розвитку творчих здібностей, постійного поповнення і поглиблення знань, освоєння учнями високопродуктивних методів праці. Конкурс сприяв підготовці учнів до максимальної реалізації своїх знань, умінь та професійних навичок.

Переможцем обласного конкурсу фахової майстерностіз професії «Токар» у 2012-2013 навчального року  став  наш учень  гр.. Н1-31 Бабанін Григорій, який  посів І місце.

Перемогу в обласному конкурсі фахової майстерності з професії «Оператор комп’ютерного набору, конторський службовець (бухгалтерія)» у 2013 році одержала  учениця ЦПТО № 1  гр.. ОБ1-1 Рябека Кристина, яка  посіла І місце.

Конкурс кондитерської майстерності серед учнів ІІІ курсу

 

Пов`язані зображення: