Навчально-виробнича робота

Воробйов Володимир МиколайовичВоробйов Володимир Миколайович

старший майстер

Важлива роль в підготовці висококваліфікованих робітників належить виробничому навчанню, під час якого в учнів формуються основи професійної майстерності. Організація виробничого навчання у Центрі професійно-технічної освіти № 1 м. Харкова постійно вдосконалюється, збагачується та оновлюється новим змістом. Сучасна економіка висуває високі вимоги до рівня кваліфікації і компетентності кожного працівника.  Майстри училища не тільки передають свій досвід, а організовують навчальний процес так, щоб учень зрозумів потребу інформаційного простору, який оточує сучасну людину.

Для проходження виробничої практики укладені договори з підприємствами міста та області. Центр професійно-технічної освіти № 1 м. Харкова тісно співпрацює з багатьма підприємствами різної форми власності,  які оснащені сучасними обладнаннями, технікою і забезпечують оволодіння сучасними методами і формами організації праці в галузі їх майбутньої професії: ВАТ «Турбоатом», ВАТ „ХТЗ”, ДП завод «Електроважмаш», ДП „Завод імені Малишева”, ЗАТ КБ ПриватБанк, мережа супермаркетів „Fozzy”, „Target”, „Восторг”, ПАТ „Харківське АТП №16363″, кафе „Баварія”, ТОВ „Булочка”,  ТОВ „Сладкий мир выпечки”, ПГХ „Слобожаночка.”, кафе „Немо”, кафе “Pasta mia”, ресторан “Корона”, перукарня “Дует” та інші, з якими укладено трьохсторонні угоди терміном на 5 років.

Виробниче навчання, як правило, проводиться у виробничих майстернях, а виробнича практика проходить на оплачуваних робочих місцях.
Колектив ЦПТО № 1 направляє всі зусилля на підготовку фахівців, які матимуть міцні знання та будуть уміти застосовувати їх на практиці.

Пов`язані зображення: