Щороку 24 серпня ми традиційно відзначаємо головне свято країни – День Незалежності України. Саме 24 серпня 1991 року народні депутати ухвалили Акт проголошення незалежності України та винесли це питання на всеукраїнський референдум.
Це важливе свято для держави, адже сьогодні, як і багато поколінь тому, Україні вкотре доводиться відстоювати свою свободу та право на життя, виборювати свою незалежність зі зброєю в руках.