Хмарні технології в навчанні

Використання хмарних технологій в навчанні – це наступний еволюційний крок до надання навчальному процесу властивостей адаптивності, гнучкості, відкритості та мобільності.

З метою впровадження новітніх методів та засобів навчання як надійного шляху забезпечення якості підготовки кваліфікованих робітників, викладачі та майстри ЦПТО № 1 м. Харкова взяли участь у науково-практичному семінарі на тему «Інструментальні засоби для створення комп’ютерних навчальних систем», який  проводився 17 – 19 червня 2014 р. в Українській інженерно-педагогічній академії. Організатори семінару – Інститут професійно-технічної освіти НАПН України, Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, Українська інженерно-педагогічна академія. У рамках семінару були розглянуті питання використання хмарних технологій для розробки та використання комп’ютерних навчальних систем, створення електронних підручників та побудова дистанційних навчальних курсів, використання їх у системі професійно-технічного навчання.

По закінченню викладачі та майстри виробничого навчання отримали сертифікати учасника науково-практичному семінару «Інструментальні засоби для створення комп’ютерних навчальних систем». 

14060126

14060125

14060134

з рубрики: НОВИНИ ЦЕНТРУ №1

Comments are closed.