Профорієнтаційна робота

Немає професій з великим майбутнім, але є професіонал з великим майбутнім.

(Д. Сейерз).

Вибір професії — один з головних життєвих виборів, який здійснює людина в юному віці. Він має значення як для самої людини, так і для суспільства. Вибір професії – це по суті вибір життєвого шляху, вибір долі. Від вибору професії до душі у великій мірі залежить задоволення людини своєю долею, її щастя. 

 Заходи з профорієнтаційної роботи за 2019-2020 н.р

Робота зі шкільною молоддю “Майбутнє будуємо разом”   28

 Профорієнтаційна робота зі старшокласниками – одна з найважливіших ділянок профорієнтаційної роботи педагогічного колективу ЦПТО № 1 м. Харкова. Впродовж всього навчального року в усіх школах Орджонікідзевського району, а також і в інших школах нашого міста, постійно ведеться профорієнтаційна робота з учнями випускних класів.

Інформування учнів про їх можливості, перспективи у подальшому житті при отриманні престижних професій в нашому навчальному закладі.

Робота з батьками

32Робота з батьками учнів 9-х, 11-х класів по проведенню інформаційно-роз’яснювальних бесід щодо професій, за якими здійснюється підготовка робітничих кадрів в ЦПТО № 1 м. Харкова.

Реклама ЦПТО № 1 м. Харкова 

23

В ЦПТО № 1 м. Харкова розроблений комплект агітаційного та рекламного матеріалу розрахований на учнівську молодь та їх батьків, в яких йдеться про престижні професії, які можна отримати в ЦПТО № 1 м. Харкова, які документи необхідні для вступу, де знаходиться приймальна комісія та часи її роботи. Інформація про навчальний заклад також розповсюджується через Засоби масової інформації — преса (газети, журнали, книги), радіо, телебачення.

Реклама та надання інформації через Інтернет та на сайті ЦПТО № 1 м. Харкова  24

Співпраця з роботодавцями 26

Для проходження виробничої практики та подальшого працевлаштування укладені договори з підприємствами міста та області.

Центр професійно-технічної освіти № 1 м. Харкова тісно співпрацює з багатьма підприємствами різної форми власності,  які оснащені сучасними обладнаннями, технікою і забезпечують оволодіння сучасними   методами і формами організації праці в   галузі їх майбутньої професії:

 ВАТ «Турбоатом», ВАТ „ХТЗ”, ДП завод «Електроважмаш», ДП „Завод імені Малишева”, ЗАТ КБ ПриватБанк, мережа супермаркетів та інші, з якими  укладено трьохсторонні угоди терміном на 5 років.

День Відкритих дверей
Усі запрошені мали можливість побувати у стінах ЦПТО № 1 м. Харкова, послухати заст. директора з НВР Оксану Чопову, викладачів, майстрів в/н, вихователів, які розповіли про тонкощі навчального та виховного процесу, про правила прийому  в ЦПТО № 1 м. Харкова. Гостям була проведена екскурсія по кабінетам, майстерням,  лабораторіям виставочній залі.

Закінчився день відкритих дверей святковим концертом для гостей у актовій залі.

Широкомасштабні інформаційно-масові заходи

33

  • Ким би Ви не захотіли стати і ким би Ви не стали, ми Вам бажаємо, щоб Вам завжди хотілося йти на роботу.
  • І, звичайно, щоб увечері хотілося йти додому.
  • Нема професій з великим майбутнім, але є професіонали з великим майбутнім.