Півфінал ESTEL COLOR_2015

1Учениці гр. П-1 під керівництвом майстра в / н Гонтар А.П. активно готувалися до IV Всеукраїнському чемпіонату з колористиці «ESTEL Color 2015».
Чемпіонат проходив в рамках XIII Міжнародного фестивалю перукарського мистецтва, моди і дизайну “Кришталевий Ангел”. Участь у Чемпіонаті “ESTEL Color 2015” – це унікальна можливість для починаючих майстрів проявити свій талант і майстерність і побороти перші сумніви і страхи.

Учасники чемпіонату, за допомогою технологів компанії ESTEL, створюють і втілюють в життя найсміливіші образи в трьох номінаціях:
– Креативне фарбування
– Комерційне фарбування
– Весільне фарбування

Конкурс  «Креативне фарбування» Робота :  Джаіані  Анастасія Модель : Світлична Аліна

Конкурс «Креативне фарбування»
Робота : Джаіані Анастасія
Модель : Світлична Аліна

Відбір фіналістів відбувся на основі відправлених фотографій з цілісними образами (забарвлення, стрижка, укладання або зачіска, макіяж, костюм і аксесуари). За підсумками в номінаціях  «Креативне фарбування» і «Комерційне фарбування» іменні сертифікати  в «Estel studio Kharkov» вручила нашим  ученицям Джаіані Анастасії  і

Конкурс  «Комерційне  фарбування» Робота : Хіцан  Катерина Модель : Боднар  Тетяна

Конкурс «Комерційне фарбування»
Робота : Хіцан Катерина
Модель : Боднар Тетяна

Хіцан Катерині перукар міжнародного класу, неодноразовий призер міжнародного конкурсу перукарської мистецтва «Зірка Естель» Джагарова Вікторія.

Бажаємо нашим конкурсантам успіхів, нових звершень і творчого натхнення!

з рубрики: НОВИНИ ЦЕНТРУ №1

Comments are closed.