Олімпіади з предметів

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2018 році

ПІДСУМКОВИЙ ПРОТОКОЛ ОЛІМПІАД
ПІДСУМКОВИЙ ПРОТОКОЛ ОЛІМПІАД (1)_Pagina_1  ПІДСУМКОВИЙ ПРОТОКОЛ ОЛІМПІАД (1)_Pagina_2
  ПРОТОКОЛ ПОПЕРЕДНІХ РЕЗУЛЬТАТІВ з англійської мови
 Протокол попередніх результатів обласної олімпіади з Англ.мови (2018) (1)_Pagina_1  Протокол попередніх результатів обласної олімпіади з Англ.мови (2018) (1)_Pagina_2
ПРОТОКОЛ ПОПЕРЕДНІХ РЕЗУЛЬТАТІВ з хімії
Протокол попередніх результатів обласної олімпіади з Хімії (2018)_Pagina_1 Протокол попередніх результатів обласної олімпіади з Хімії (2018)_Pagina_2
ПРОТОКОЛ ПОПЕРЕДНІХ РЕЗУЛЬТАТІВ з інформатики
 Протокол попередніх результатів олімпіади з інформатики (2018)_Pagina_1  Протокол попередніх результатів олімпіади з інформатики (2018)_Pagina_2
ПРОТОКОЛ ПОПЕРЕДНІХ РЕЗУЛЬТАТІВ з історії 
 Протокол попередніх результатів олімпіади з історії (2018)_Pagina_1  Протокол попередніх результатів олімпіади з історії (2018)_Pagina_2
ПРОТОКОЛ ПОПЕРЕДНІХ РЕЗУЛЬТАТІВ з укр. мови 
 Протокол попередніх результатів олімпіади з укр. мови (2018)_Pagina_1  Протокол попередніх результатів олімпіади з укр. мови (2018)_Pagina_2

У жовтні 2017 р.  в ЦПТО № 1 м. Харкова стартував  І етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з загальнотеоретичної підготовки.

Наші переможці в І етапі Всеукраїнської олімпіади

          

Шиленко Микита

майбутній   бухгалтер, посів І місце в І етапі Всеукраїнської   олімпіади з  Біології,  Фізики та Історії України

    

Василенко Владислав

майбутній   бухгалтер, посів ІІ місце в І етапі Всеукраїнської олімпіади з  Біології, Фізики та Історії України

    

Васильєва Крестина

майбутній   кухар, кондитер, яка посіла І місце з    Історії України та   Правознавства,   ІІ місце з Економіки в І етапі Всеукраїнської олімпіади    

    

Гончаров   Віктор

майбутній   кухар, кондитер,  який посів ІІ місце з   Історії України та ІІІ місце з Фізики в І етапі Всеукраїнської олімпіади

    

Дорошев Максим

майбутній   кухар, кондитер, який посів І місце з Астрономії та ІІІ місце з Історії   України в І етапі Всеукраїнської олімпіади

    

Ішутова Анна

майбутній   кухар, кондитер, яка посіла, І місце з Художньої Культури, ІІ місце з Історій   України та Правознавства в І етапі     Всеукраїнської олімпіади

    

Угленко Фелікс

майбутній   кухар, кондитер, який посів ІІ місце в І етапі  Всеукраїнської олімпіади з Хімії, Математики, Художньої   культури.

    

Курбатова   Анастасія

майбутній   кухар, кондитер, яка посіла І місце з Української мови та літератури,  ІІІ місце з   Історії України та Правознавства в І етапі Всеукраїнської олімпіади

    

Матсапаєв   Денис

майбутній налагоджувальник   верстатів,  який посів І місце з   Біології,  ІІ місце з Фізики та   Економіки в І етапі Всеукраїнської олімпіади

    

Ходацька Катерина

майбутній секретар   керівника, яка посіла ІІ місце з Людина і світ та  ІІІ місце з Математики  в І етапі Всеукраїнської олімпіади