Конкурси фахової майстерності

Конкурс фахової майстерності – це змагання, що має на меті виявити кращих із числа учасників.

012 квітня 2015 року в обласному конкурсі фахової майстерності з професії «Оператор комп’ютерного набору», у якому брали  участь всі ПТНЗ Харківської області, наш учень Ситнік Владислав посів 3 місце.

Конкурс складався з двох турів: теоретичного та практичного. У теоретичному турі учні виконували завдання – комп’ютерний тест.

У практичному турі учасники конкурсу демонстрували свої навички й уміння у створенні та оформленні текстового документа, електронних таблиць, діаграм, презентацій

1Кращим досягненням 2013-2014 навчального року  є  перемога учениці гр..ОБ-1 Аліни Маркової у конкурсу фахової майстерності серед учнів 2професійно-технічних навчальних закладів Харківської області з професії «Оператор комп’ютерного набору».

3

 

Конкурс фахової майстерностіз професії «Токар» в 2013 році проходив на базі нашого навчального закладу.  Метою конкурсу було  виявлення обдарованих учнів, підвищення їх професійної майстерності та розвитку творчих здібностей, постійного поповнення і поглиблення знань, освоєння учнями високопродуктивних методів праці. Конкурс сприяв підготовці учнів до максимальної реалізації своїх знань, умінь та професійних навичок.

Переможцем обласного конкурсу фахової майстерностіз професії «Токар» у 2012-2013 навчального року  став  наш учень  гр.. Н1-31 Бабанін Григорій, який  посів І місце.

Перемогу в обласному конкурсі фахової майстерності з професії «Оператор комп’ютерного набору, конторський службовець (бухгалтерія)» у 2013 році одержала  учениця ЦПТО № 1  гр.. ОБ1-1 Рябека Кристина, яка  посіла І місце.

Конкурс кондитерської майстерності серед учнів ІІІ курсу