Тиждень безпеки дорожнього руху

Сьогодні, 17 травня, у ЦПТО №1 м. Харкова розпочався  Тиждень  безпеки дорожнього руху. Це сім днів масштабних та інформативних заходів, націлених на підвищення обізнаності та усвідомлення кожним найгостріших проблем безпеки дорожнього руху.

ЦПТО № 1 м. Харкова долучається до заходів 6-го Глобального Тижня безпеки дорожнього руху, який у всьому світі і в Україні пройде із 17 по 23 травня 2021 р.

Тиждень відкриває Друге Десятиліття дій по забезпеченню безпеки дорожнього руху на 2021-2030 рр., схвалене резолюцією Генеральної Асамблеї ООН  74/299 на 74-й сесії в серпні минулого року, з амбіційною метою скорочення кількості смертей та травм у результаті дорожньо-транспортних пригод на 50% до 2030 року. Світовим співтовариством розпочато низку заходів, спрямованих на якісне поліпшення ситуації з проблемою дорожньо-транспортної аварійності.

Тематика 6-го Глобального Тижня безпеки дорожнього руху пройде під гаслом #StreetsForLife#Love30 та буде присвячена обмеженню швидкості руху транспортних засобів до 30 км/год в межах житлових та пішохідних зон у містах. Безпека міських вулиць – це і про безпечну швидкість, і про належну транспортну інфраструктуру, і про альтернативні види транспорту, і про безпечну поведінку учасників дорожнього руху тощо.

Під час Тижня  безпеки дорожнього руху  планується взяти участь у проведенні різноманітних заходів, серед яких прес-конференція, онлайн-форум з безпеки дорожнього руху, тематичні семінари-практикуми, єдиний національний онлайн-урок з безпеки дорожнього руху у загальноосвітніх навчальних закладах, старт всеукраїнського конкурсу фото- та відеоробіт серед учнів закладу «Безпечна країна», загальнонаціональна благодійна акція зі здачі крові для постраждалих в ДТП «Здай кров – врятуй життя» та багато інших.

Також в ЦПТО № 1 м. Харкова на цей тиждень у навчальних групах планується відвідування  виставки в бібліотеці «Дотримуйся правил дорожнього руху»;

  перегляд презентації «Безпека на зупинках громадського транспорту. Безпека пасажира»; перегляд відеороликів з безпеки дорожнього руху; проведення єдиного національного уроку «Будь помітним на дорозі»; участь груп у конкурсі малюнків та відеороликів  «Твій друг – безпечний рух» та у вікторині «Знаємо, вивчаємо, виконуємо».

з рубрики: НОВИНИ ЦЕНТРУ №1

Comments are closed.