Підбиття підсумків роботи

Сьогодні, 30 червня  2016 року, в ЦПТО № 1 м. Харкова відбулася педрада «Підсумки діяльності педагогічного колективу за 2015/2016 навчальний рік і перспективи на 2016/2017 навчальний рік».

1Розпочала засідання директор Центру Шепеленко С.М., яка акцентувала увагу на проблемних моментах нашого навчального закладу, перспективах розвитку та співпраці з іншими установами та підприємствами області.

Заступник директора з НВР  Чопова О.В. доповіла про виконання завдань річного навчального плану Центру та проаналізувала досягнення за 2015/2016 навчальний рік.102в

Аналіз роботи закладу за навчальний рік показав, що обрані форми і методи, об’єднані зусилля адміністрації та педагогічного колективу позитивно впливають на результативність роботи, досягнення мети та виконання поставлених завдань.

Директор ЦПТО № 1 м. Харкова Шепеленко С.М., підсумувавши роботу колективу, відзначила найкращих майстрів та викладачів і вручила їм подяки, дипломи.

До підсумкового протоколу педради були внесені  пропозиції, зауваження стосовно діяльності закладу на 2016-2017 навчальний рік.

з рубрики: НОВИНИ ЦЕНТРУ №1

Comments are closed.