Підбиття підсумків роботи за І семестр

01Сьогодні, 27 грудня 2017 року, в ЦПТО № 1 м. Харкова відбулася педрада «Підсумки діяльності педагогічного колективу за І семестр  2017/2018 навчального року».

Розпочала засідання директор Центру Шепеленко Світлана Миколаївна, яка зазначила, що рішення попередньої педради виконано в повному обсязі.

Заступники директора, керівники предметних комісій проаналізували всю навчально-виховну, методичну роботу всіх учасників навчально-виховного процесу ЦПТО № 1 м. Харкова за І семестр 2017/2018 н. р. та надали рекомендації класним керівникам, викладачам та майстрам в/н. 03

Таким чином, аналіз роботи закладу за І півріччя навчального року показав, що обрані форми і методи, об’єднані зусилля адміністрації та педагогічного колективу позитивно впливають на результативність роботи з учнями, досягнення мети та виконання поставлених завдань.

Педрада відбулася на належному методичному рівні. До підсумкового протоколу були внесені пропозиції та зауваження стосовно діяльності закладу на ІІ семестр  навчального року.

з рубрики: НОВИНИ ЦЕНТРУ №1

Comments are closed.