Посвята в першокурсники ЦПТО № 1 – перший крок до майбутньої професії

1e3e8fcf4370Родина ЦПТО № 1 м. Харкова сьогодні, 08.09.16 р, привітала нових учнів на традиційному посвяченні в першокурсники. Це своєрідний ритуал, який із задоволенням чекають не тільки абітурієнти, але і старшокурсники, які бажають передати естафету. Почалося посвячення з виступу директора ЦПТО № 1 м. Харкова Шепеленко Світлани Миколаївни.

«В нашому Центрі створені всі можливості для реалізації учнівських талантів та творчих здібностей. Тут працюють талановиті, досвідчені та закохані у свою справу педагоги. ЦПТО № 1 – це місце, де зростають майбутні професіонали, – звернулася до батьків, учнів та всіх присутніх Світлана Миколаївна. – Переконана, що дружня родина нашого Центру, добре прийме в свої обійми новачків».

Віднині для першокурсників оволодіння спеціальністю стає справою честі та професійної гордості. Попереду у них важкий шлях: їх чекають перемоги та поразки, подолання труднощів і щоденна праця над собою. Проте на цьому тернистому шляху поряд з ними завжди будуть люди, готові навчити, зрозуміти, допомогти і підтримати – викладачі, майстри виробничого навчання, вихователі, усі без винятку співробітники нашого Центру.

Свої творчі здібності та таланти показали на посвяті учні Центру. Для всіх присутніх був влаштований концерт.

Особливо вразили яскравістю номери художньої самодіяльності, веселі конкурси, ритуал передачі першокурсникам Ключа Знань та прийняття Кодексу Честі учнів ЦПТО № 1.

Сподіваємось, що для першокурсників посвята запам’ятається на все життя і вони стануть належним наповненням дружньої сім’ї нашого закладу.

Закінчився захід веселою дискотекою!

з рубрики: НОВИНИ ЦЕНТРУ №1

Comments are closed.