Масляний тиждень

101З прадавніх, ще язичеських часів, прийшло до нас веселе свято Масляна, з млинцями, що символізують сонце. Це зустріч Весни та проводи Зими. За народними звичаями, чим яскравіше проживеш масляний тиждень, то щасливішим і багатшим буде рік.

Кожен день на масляному тижні має свою назву. Понеділок – зустрічальний, вівторок – загравальний, середа – ласунка, четвер – широка чвертка або перелом, п’ятниця – тещині вечорниці. Тиждень професії «Кухар. Кондитер» у нашому Центрі розпочався разом з Масляною. Під керівництвом майстрів виробничого навчання учні груп кухарів підготували веселі заходи, на які були запрошені учні шкіл нашого району. На цих заходах звучали пісні про Масляну, відгадувалися загадки, проводилися вікторини. Призами з млинців нагороджувалися всі переможці та учасники вікторин. Кожна група кухарів дивувала своїми уміннями та навичками в приготуванні млинців! Тут були млинці на дріжджах, на молоці, з сиром, сметаною, з різними начинками.

Спортивно-розважальні змагання «Нумо, дівчата» між ученицями груп кухарів та ученицями школи № 40 складалися з шести естафет. У перервах між естафетами лунали пісні. По закінченню змагань всі учасниці були нагороджені солодкими млинцями.

з рубрики: НОВИНИ ЦЕНТРУ №1

Comments are closed.