Відкриття спортивно-тренажерного майданчика

Керівник Центру професійно-технічної освіти №1 м. Харкова – директор Шепеленко Світлана Миколаївна відвідала на запрошення спортивне свято у Державному навчальному закладі «Регіональний механіко-технологічний центр професійної освіти Харківської області», присвячене відкриттю спортивно-тренажерного майданчика для учнівської молоді у м. Мерефа.

Свято відвідали: представники мерії м. Мерефа, Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, Харківського обласного управління з фізичного виховання та спорту комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України. Учням вручені спортивні подарунки. Свято пройшло в дусі здорового способу життя, весело, завзято.

Колектив ДНЗ «Регіональний механіко-технологічний центр професійної освіти Харківської області» приклав максимум зусиль для створення умов здорового способу життя учнів.301

Поділяє радість свята, присвяченому відкриттю спортивно-тренажерного майданчика, і колектив Центру професійно-технічної освіти №1 м. Харкова.

з рубрики: НОВИНИ ЦЕНТРУ №1

Comments are closed.